Aplikacja DJI Fly download - Gdzie pobrać?

Jeśli tu jesteś to znaczy, że szukasz aplikacji DJI Fly na swój telefon z androidem.

W dużym skrócie
Google wyrzucił ze swojego sklepu aplikację DJI Fly. No dobra, ale mam drona DJI i nie mogę nim latać? Nic z tych rzeczy, aplikację możesz pobrać na znane mi 2 sposoby. Bez tej aplikacji nie wykonamy nawet aktywacji drona. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że w przypadku telefonów z androidem, aplikacja nie będzie się aktualizować automatycznie poprzez sklep play.

Sposób pierwszy
Pobranie na swój telefon sklepu AppGallery (od Huawei) jest ona tam dostępna i co najwygodniejsze, aktualizuje się automatycznie. Możesz oczywiście pobrać aplikację i usunąć AppGallery ze swojego urządzenia. Istotne jest również, że nie musisz rejestrować się w AppGallery. Sam sklep jest kompatybilny praktycznie z każdym urządzeniem z androidem. Aplikację pobierzesz w tym miejscu LINK.

Sposób drugi
Aplikacja DJI Fly jest również dostępna do pobrania na stronie DJI. Pobieramy plik i instalujemy na swoim urządzeniu. Należy pamiętać, że przeważnie należy aktualizować ją w taki sam sposób, czyli pobierając ją. Zdarza się, że po włączeniu aplikacji wyskoczy nam komunikat o mozliwości jej pobrania. LINK

Podsumowując
Wybierz opcje wygodniejszą dla Ciebie, ja osobiście pobrałem AppGallery, pomimo posiadania telefonu innej marki niż Huawei.

Aplikacja DJI Fly download - Gdzie pobrać?

12 komentarzy do “Aplikacja DJI Fly download - Gdzie pobrać?

  1. Nie mogę.pobrac aplikacji dji fly że strony wyskakuje komunikat że pliki tego typu mogą wyrządzić szkody ma urządzeniu i plik po pobraniu nie.mozna otworzyć jak zainstalować aplikację w sklepie play jej.nie ma

    1. Należy zaakcpetować komunikat o wyrządzeniu szkody na urządzeniu. Każda aplikacja pobierana poza Sklepem Play ma taki komunikat podczas instalacji.

  2. Mam Samsunga Galaxy A6 i nie wiem ile on ma bitów ale po zainstalowaniu DJI fly wyskakuje informacja nie zainstalowano.

  3. Mam problem pobrać aplikcje do smartfona S- 10 +nadmieniam,że już miałem wcześniej zainstalowana.Na S- 9 działa bez problemu

  4. Czy Hua AppGallery mozna zainstalowac z Google Play? Mój telefon ma odgórnie zablokowaną możliwość instalowania aplikacji spoza sklepu, wiec bylaby to opcja warta sprobowania.

  5. Witam. Na Google pixel 4xl aplikacja przestała działać. Na starszym pixel 3 działa bez zarzutu. O co chodzi nie mam pojęcia. Zawsze używałem większego pixela ze względu na duży ekran. Teraz muszę specjalnie dla DJI wrócić do małego Pixel 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę