Aplikacja DJI Fly download - Gdzie pobrać?

Jeśli tu jesteś to znaczy, że szukasz aplikacji DJI Fly na swój telefon z androidem.

W dużym skrócie
Google wyrzucił ze swojego sklepu aplikację DJI Fly. No dobra, ale mam drona DJI i nie mogę nim latać? Nic z tych rzeczy, aplikację możesz pobrać na znane mi 2 sposoby. Bez tej aplikacji nie wykonamy nawet aktywacji drona. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że w przypadku telefonów z androidem, aplikacja nie będzie się aktualizować automatycznie poprzez sklep play.

Sposób pierwszy
Pobranie na swój telefon sklepu AppGallery (od Huawei) jest ona tam dostępna i co najwygodniejsze, aktualizuje się automatycznie. Możesz oczywiście pobrać aplikację i usunąć AppGallery ze swojego urządzenia. Istotne jest również, że nie musisz rejestrować się w AppGallery. Sam sklep jest kompatybilny praktycznie z każdym urządzeniem z androidem. Aplikację pobierzesz w tym miejscu LINK.

Sposób drugi
Aplikacja DJI Fly jest również dostępna do pobrania na stronie DJI. Pobieramy plik i instalujemy na swoim urządzeniu. Należy pamiętać, że przeważnie należy aktualizować ją w taki sam sposób, czyli pobierając ją. Zdarza się, że po włączeniu aplikacji wyskoczy nam komunikat o mozliwości jej pobrania. LINK

Podsumowując
Wybierz opcje wygodniejszą dla Ciebie, ja osobiście pobrałem AppGallery, pomimo posiadania telefonu innej marki niż Huawei.

Aplikacja DJI Fly download - Gdzie pobrać?

12 komentarzy do “Aplikacja DJI Fly download - Gdzie pobrać?

  1. Witam. Na Google pixel 4xl aplikacja przestała działać. Na starszym pixel 3 działa bez zarzutu. O co chodzi nie mam pojęcia. Zawsze używałem większego pixela ze względu na duży ekran. Teraz muszę specjalnie dla DJI wrócić do małego Pixel 3.

  2. Nie mogę.pobrac aplikacji dji fly że strony wyskakuje komunikat że pliki tego typu mogą wyrządzić szkody ma urządzeniu i plik po pobraniu nie.mozna otworzyć jak zainstalować aplikację w sklepie play jej.nie ma

Dodaj komentarz

Przewiń na górę