Aplikacja DJI Fly download – Gdzie pobrać?

Jeśli tu jesteś to znaczy, że szukasz aplikacji DJI Fly na swój telefon z androidem.

W dużym skrócie
Google wyrzucił ze swojego sklepu aplikację DJI Fly. No dobra, ale mam drona DJI i nie mogę nim latać? Nic z tych rzeczy, aplikację możesz pobrać na znane mi 2 sposoby. Bez tej aplikacji nie wykonamy nawet aktywacji drona. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że w przypadku telefonów z androidem, aplikacja nie będzie się aktualizować automatycznie poprzez sklep play.

Sposób pierwszy
Pobranie na swój telefon sklepu AppGallery (od Huawei) jest ona tam dostępna i co najwygodniejsze, aktualizuje się automatycznie. Możesz oczywiście pobrać aplikację i usunąć AppGallery ze swojego urządzenia. Istotne jest również, że nie musisz rejestrować się w AppGallery. Sam sklep jest kompatybilny praktycznie z każdym urządzeniem z androidem. Aplikację pobierzesz w tym miejscu LINK.

Sposób drugi
Aplikacja DJI Fly jest również dostępna do pobrania na stronie DJI. Pobieramy plik i instalujemy na swoim urządzeniu. Należy pamiętać, że przeważnie należy aktualizować ją w taki sam sposób, czyli pobierając ją. Zdarza się, że po włączeniu aplikacji wyskoczy nam komunikat o mozliwości jej pobrania. LINK

Podsumowując
Wybierz opcje wygodniejszą dla Ciebie, ja osobiście pobrałem AppGallery, pomimo posiadania telefonu innej marki niż Huawei.

Aplikacja DJI Fly download – Gdzie pobrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry