DJI Air 2S, czy warto? Dla kogo ten dron?

Dron DJI Air 2S

Mój ulubieniec roku 2021 czyli dron DJI Air 2S. Ukazał się dron który dał w zasadzie wszystko co jest absolutnym minimum przy ujęciach komercyjnych. Jak to jest z jego wykonaniem i jakością materiału?

Budowa i parametry
Otrzymujemy tu wszystko to do czego przyzwyczaił nas producent dronów DJI. Bardzo dobrze wykonana konstrukcja, czas lotu około 24 minut. Dodatkowo względem poprzednika dodano czujniki skierowane w górę, co daje nam razem czujniki w czterech kierunkach. Najważniesze czyli matryca to aż 1 cal co przy jego cenie jest ogromnym plusem. Brakuje tu jedynie regulowanej przesłony, natomiast i bez niej uzyskamy świetny materiał. Dodatkowo uzyskujemy ciekawą nowość czyli "Master Shots" idealna funkcja dla osób zaczynających przygodę z dronami.

Zastosowanie
Dron ten zdecydowanie może na siebie zarobić. Uzyskamy z niego bardzo dobry materiał z dużą ilością detali. Dodatkowo ten dron nawet dobrze radzi sobie w nocy choć tu trzeba już włożyć w to więcej wysiłku. Rozpiętość tonalna jaką możemy uzyskać użytkując ten sprzęt daje nam bardzo duże możliwości w późniejszej postprodukcji. Jest to jeden z moich ulubionych dronych który łączy kompaktowość z bardzo dobrym obrazem oraz długim czasie pracy na baterii. Latałem dronem DJI Air 2S od ślubów po inspekcje budowlane i zawsze zachowywał się bez zarzutów.

Podsumowanie
Jeśli potrzebujesz bardzo dobrego jakościowo materiału, a nie chcesz płacić 2 razy więcej niż Mavic 3. Postaw właśnie na drona DJI Air 2S. Te dron poza stabilnym i długim lotem, da Ci dobre ujęcia zarówno w dzień jak i przy odrobinie umiejętności i światła również w nocy. Brak regulowanej przesłony nadrobimy sobie spokojnie filtrami ND. Jeśli natomiast wolisz sprawdić lub porównać samodzielenie tego drona. Wypożycz go w naszej wypożyczalni dronów i przekonaj się sam który będzie dla Ciebie najabrdziej odpowiedni.

DJI Air 2S, czy warto? Dla kogo ten dron?

Dodaj komentarz

Przewiń na górę