Dla kogo dron DJI Mini 2? Test i opis drona DJI Mini 2

Dron DJI Mini 2

Krótki opis jakie możliwości jakie daje nam dron DJI Mini 2. Dla kogo będzie odpowiedni. Czy jest to dobry dron jako pierwszy wybór? Czy nadaję się do zleceń komercyjnych?

Dla kogo?
Najlepsze jest to, że dla każdego, zarówno profesjonalista jak i amator znajdzie dla niego zastosowanie. Amator będzie zadowolony z dobrej precyzji lotu, intuicyjnego sterowania oraz bardzo dobrej jakości materiału jaki otrzyma. Natomiast profesjonalista doceni głównie wagę i mozliwości jakie daje dron DJI Mini 2. Jasno moża stwierdzić, że jest to dron dosłownie dla każdego, a można z niego wycinsnąć sporo!

Jakość
Jakość wykonania jest bardzo dobra do czego przyzwyczaił nas producent. Plastiki nie wyginają się jak to miało miejsce u poprzednika, a wszystkie elementy są ze sobą idealnie spasowane. Realny czas lotu to około 23 minut co przy zestawie Fly More Combo daje nam już sporo możliwości. Przejdźmy zatem do jego mozliwości zdjęciowo-filmowych. Należy sobie uświadomić jedną bardzo ważną rzecz, a mianowicie światło. Przy matrycy 1/2.3'' potrzebujemy go dużo. Ujęcia wieczorno nocne nie znajdą zastosowania w zleceniach komercyjncyh. Natomiast w słonecznym letni dzień sam osobiście wykonałem sporo zleceń ślubnych tym dronem. Dlatego odpowiadając na pytania czy nadaje się do zleceń komercyjnych, odpowiem TAK. Tylko wprawne oko profesjonalisty dostrzeże, że materiał pochodzi ze słabszego sprzętu. Telewizja często wykorzystuje amatorskie nagrania, nagrane właśnie DJI Mini 2.

Mini jako pierwszy dron?
Zdecydowanie odpowiem TAK! Dlaczego? Jest to sprzęt który lata praktycznie sam. Mamy możliwość nauki latania dokładnie w ten sam sposób co innymi dronami tej marki. Zostawiając go w zawisie możemy spokojnie korygować parametry bez ryzyka, że odleci w inne miejsce. Jest to świetny dron w bardzo dobrej cenie! Wiem, że kupując pierwszego drona popatrzysz, że nie ma czujników czy trybu śledzenia. Tak szczerze powiem Ci, że nie będziesz ich potrzebował, a co najlepsze w większości jego uszkodzeń czujniki by nie pomogły, ale to tylko moja opinia. 🙂

Podsumowując
Świetny dron w bardzo małych pieniądzach który da nam możliwość nauki i rozwoju w świecie dronym, i zawsze zmieści się na wakacje. Dlatego zdecydowanie warto od niego zacząć i sprawdzić jak się sprawuje. Natomiast jak nie możesz się zdecydować, to sprawdź naszą wypożyczalnię dronów i przetestuj różne modele przed zakupem 🙂

Dla kogo dron DJI Mini 2? Test i opis drona DJI Mini 2

Dodaj komentarz

Przewiń na górę